הבסיס של מייקל לוין

אודות הבסיס של מייקל לוין

הבסיס של מייקל לוין הוקם על ידי מתנדבים ואנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בעבודה עם קהילת החיילים הבודדים. הבסיס שואף לתמוך לא רק בחיילים בודדים אלא גם בבנות שירות הבודדת,גם במשפחות עולים ובחיילי עולים שגייסו לצה”ל. שלוש הקהילות הללו חולקות כמה נושאים נפוצים, לדוגמא לכל אחת מהן את הצרכים האישיים שלהן. הבסיס מקווה לחבר בין שלושת הקהילות הצעירים הללו בכדי לסייע ביצירת רשת תמיכה ותמיכה למשפחותיהם.

התוכניות

שרותים חדשים לעולים חדשים

עבור העולים החדשים, הבירוקרטיה הצבאית אינה דבר של מה בכך, היא יכולה להיות מבלבלת, לא ברורה וליצור הלם גדול לעולים.
להמשך קריאה...

שרותים לבנות שרות

בנות שירות בודדות הינן נשים, שעלו ארצה, ומשרתות בשירות לאומי למשך שנה או שנתיים במקום לשרת בצה"ל. מכיוון שאין להן את התמיכה משפחתית בישראל, חלק מהאתגרים שהן חוות זהות לאילו שחיים חיילים בודדים.
להמשך קריאה...

שרותים לחיילים בודדים

במקרים רבים, נהוג בישראל שחיילים יוצאים הביתה מבסיסיהם אחר הצהריים או בערב בימי חמישי. עבור אותם חיילים בודדים ובנות שירות בודדות, הערב של יום חמישי הופך להיות "חלון זמן קטן" להתרועעות, ביצוע משימות יומיומיות, ומנוחה.
להמשך קריאה...

הורי עולים

שיתוף פעולה עם הורים היא נקודת מפתח להצלחת השירות של החיילים הבודדים ובנות השירות. ההורים צריכים להכיר ולהבין לעומק את התהליך שעוברים ילדיהם במהלך השירות ובכלל במהלך השהות בישראל, זאת החל משלב טרום הגיוס והגיוס עצמו וכלה במהלך השירות והשחרור הימנו. להמשך קריאה...

השותפים שלנו

Get Involved