הצוות

ליזי נוח – מנכ"לית

ליזי נוח עלתה לארץ מלונדון בשנת 2001. היא בעלת תואר ראשון במשאבי אנוש, ניהול ושיווק. ליזי עבדה במשך שנתיים כעוזרת פיתוח בקרן עיר דוד, ולאחר מכן כעשר שנים במרכז האקדמי שלם כרכזת קשרי תורמים. בשנת 2014 ליזי החלה לעבוד עם חיילים בודדים במרכז ע"ש מייקל לוין, עבודתה כללה גיוס משאבים וסגנית מנהל פיתוח. ליזי מתגוררת במודיעין עם בעלה, ארבעת ילדיהם וסנדי הכלבה.

בוני רוזנבאום – מנכ"לית

בוני רוזנבאום עשתה עלייה עם משפחתה מני יורק בשנת 2011. היא בעלת ניסיון עשיר של למעלה מ-20 שנים בעמותות, במהלכן עבדה 10 שנים במועצה המתאמת בניו יורק בנושא העוני היהודי שם ניהלה תכניות שונות. כמו כן, היא עבדה 4 שנים בחברה לפיתוח דרום מנהטן שם הייתה מנהלת תחום התיירות. בישראל, בוני עבדה למעלה מ-5 שנים במרכז לחיילים בודדים ע"ש מייקל לוין כרכזת קהילה.

מייק מיירהיים – מנהל ייעוץ בכיר, ייעוץ רפואי וקשרי הורים

מייק בעל ניסיון עשיר בעבודה מול הורים, חיילים בודדים ובנות שירות בודדות. יש לו חיבור עמוק למקצועות הרפואה, בריאות הנפש ולארגונים רבים אחרים. מייק היה חייל בודד בעצמו במהלך מלחמת לבנון בראשונה ויודע ממקור ראשון מה הם הצרכים של בנות שירות וחיילים/ות, ובשל כך יש לו ניסיון רב בהתמודדות עם בעיות המתעוררות על בסיס יומיומי.

ארי רובל – יועץ בכיר והסברה.

לאחר התיכון, ארי למד במכינת עלי ולאחר מכן שירת ביחידה מיוחדת בצה"ל. לאחר שחרור, ארי למד מדעי ההתנהגות ופסיכולוגיה באוניברסיטת אריאל, תוך שעבד במשרד העלייה במשרת סטודנט. לאחר לימודיו, עבד כמנהל פרויקטים בעיריית גבעת שמואל במחלקת העלייה. מאז, ארי עבד עם חיילים בודדים כיועץ, ראש צוות לוגיסטיקה ומנהל מתנדבים.

אבי לורי – רכז תוכניות המשך, יועץ

אבי עשה עלייה בשנת 2014 מפילדלפיה. הוא שירת בגדוד 890 בצנחנים בתפקידי פיקוד. לאחר שחרור, אבי עבד 3 שנים במספר ארגונים בהם יעץ, הדריך והוביל חיילים בודדים. נוסף על כך, הוא היה מדריך בתגלית ובתוכנית של 4 חודשים של תיכון דרך "רמה". כיום הוא סטודנט במכינה של האוניברסיטה העברית וצפוי ללמוד מדעי ההתנהגות ופסיכולוגיה בשנה הבאה.

ג'יי ג'יי ברנר – רכז לוגיסטי

ג'יי ג'יי נולד וגדל בניו ג'רזי, הוא הגיע לישראל בגיל 19 במטרה להתגייס לצה"ל. במהלך שירותו, הבין שהוא רוצה להפוך את ישראל לביתו, ושירת בגדוד 202 של צנחנים במשך שנתיים. לאחר שחרור עזר לחיילים בודדים ובנות שירות להתמודד עם הבירוקרטיה ולסייע בתמיכה נפשית. כיום הוא לומד תואר ראשון במכללה האקדמית הדסה.

שירה זאב – רכזת בנות שירות, תוכניות ואירועים

שירה נולדה והתחנכה בירושלים. לאחר התיכון, עשתה שירות לאומי עם עולים מאתיופיה ועם סטודנטים מרחבי העולם במסעם הציוני בישראל. לאחר השירות הלאומי, שירה למדה במדרשת נשמת, ועשתה תואר בניהול מערכות חינוך בבר אילן. באותה תקופה, היא הייתה פעילה בארגונים סטודנטיאליים שונים. לאחר לימודיה, יצאה לשליחות בברלין, שם עבדה עם סטודנטים וצעירים. מאז, שירה עובדת ומעורבת בפרויקטים שונים הנוגעים בעלייה ויהדות התפוצות.

Get Involved